pskoryk: (artyom)
[personal profile] pskoryk
Тут красткий обзор страшилок, которыми кормя комчаток и других русскомирных товарищей мертвечука.
Originally posted by [livejournal.com profile] vjn at Угода та московитська брехня.
Попросили аналіз статті "Україні вже винесений смертний вирок" на "Ехо Москви", об яку, не зважаючи на її більш ніж піврічну давнину, виявляється досі ламаються списи і яка, схоже, є головним і єдиним аргументом руспатів у війні за втягування України до Митного Союзу.

Ну от десь так воно так виглядає.

===проект соглашения Украины с ЕС о Зоне свободной торговли (ЗСТ), который украинские политики и политологи с тупым упорством именуют «договором об Ассоциации»

Насправді угода таки називається "УГОДА ПРО АСОЦІАЦІЮ МІЖ УКРАЇНОЮ, З ОДНІЄЇ СТОРОНИ, ТА ЄВРОПЕЙСЬКИМ СОЮЗОМ З ІНШОЇ СТОРОНИ".(с)
Автор - баран навіть в такій дрібниці, баран тупий і упертий. До того ж брехло з першого абзацу.

===осиливших девятисот страничный документ – на Украине единицы

Вже давно тисячі.

===В указанный Совет войдут 28 представителей Евросоюза и 1 (!) представитель Украины.

Рада асоціації складається з членів Уряду України, з одного боку, та членів Ради Європейського Союзу та членів Європейської Комісії, з іншого боку. (с)стаття 462 Угоди
Автор не може не збрехати навіть в найочевидніших місцях.

===закрывать или не закрывать

Це в будь-якому разі вирішує Україна
І якщо завод труїть громадян України - то він має бути закритий, це вже почали допетрувати навіть самі громадяни України, котрі почали повставати проти шкідливих виробництв наших олігархиків.

===запрещено будет экспортировать газ и электроэнергию по ценам, выше внутренних

"Сторони зобов’язуються визначати ціни на постачання газу та електроенергії для промислових споживачів виключно на основі попиту та пропозиції."
"На часткову відміну пункту 1 цієї статті, Сторони можуть встановити в загальних економічних інтересах зобов’язання стосовно ціни на постачання газу і електроенергії"
"Сторони гарантують, що таке зобов’язання буде чітко визначеним, прозорим, пропорційним, недискримінаційним, таким, що піддається перевірці та з обмеженим терміном дії."
"Якщо ціна, за якою продаються газ та електроенергія на внутрішньому ринку, регулюється, то Сторона забезпечує, щоб методологія, яка визначає розрахунок регульованої ціни, була опублікована до набрання чинності регульованою ціною."
(с)ст 269 Угоди

Таким чином "заборона" - маячня журналіста.
Можна продавати на експорт за вільною ціною.
Можна навіть на внутрішньому ринку продавати за зменшеною ціною - але механізм розрахунку такої ціни має бути чесним, прозорим, недискримінаційним (по п'ять копійок компанії Саші-стоматолога та по сорок копійок - компанії австрійського пана Петера) та опублікованим до вступу в дію такої ціни.
Жодних заборон - виключно встановлення "правил гри" обов'язкових для всіх. Втім, це призначення всієї угоди в цілому.

===Если в последние годы Украина экспортировала в Европу 3 млн. т. пшеничного зерна

За 2012 рік експортовано до Європи 1.5 млн тон пшениці.
За 2011 рік - 1.4 млн, за 2010 - 1 млн.
У автора запалення брехливої ділянки мозку. Якщо він є, звісно.
Більше того, квота стосується лише м'яких сортів пшениці. Якщо почнемо нормально вирощувати тверді - будемо торгувати, скільки влізе. Але не почнемо, бо м'які для наших агроолігархів вигідніші. Тому українці з хоч трохи притомним прибутком змушені купувати спагетті виробництва Італії.

Найцікавіший момент в нашій торгівлі зерном з ЄС - до 90% цього зерна загрібає Іспанія. Різні джерела кажуть різне - одні пишуть, що іспанці беруть наше зерно, котре за якістю куди ближче до фуражного, аніж до пекарського, щоб гнати з нього спирт, інші - що вони перепродують його далі до Африки, яка від них через невелику протоку. Підозрюю, що сама ЄС з Іспанією в цьому питанні вдіяти нічого не може - вирішила хоч так їй руки викрутити.

===теперь поставки пшеницы в ЕС будут ограничены одним миллионом.

Тарифна квота обмежує не поставки, а безмитну кількість поставок - при її перевищенні просто починає діяти мито.

===Из 300 тыс. т. сахара, которые Украина способна продавать Евросоюзу, ей будет позволено поставлять в 10 раз меньше!

Брехло-журналіст моментально перейшов з "продавали, а тепер" на "виробляємо, а тепер". Звісно, бо за 2012 рік ми продали до ЄС лише 2500 тон цукру - логічний результат більш високої собівартості бурякового цукру порівняно з тростинним. Так що квоту в 30 тисяч нам ще дуже довго не вибрати.

===Соглашение о ЗТС выметет с наших базарчиков

І давно час.
Дев'яності вже пройшли, досить їсти невідомо що невідомо як приготоване.
Наївні байки міських жителів про "домашнє і тому якісне, як для себе" залишу без коментарів - хай продають лохам, поки ще можуть. Про м'ясце від свинок з аскаридами та молочко від корів з позитивним результатом туберкулінового тесту, про сальце від свинок, які мали ось-ось здохнути і їх швидко дорізали та інші дива приватного виробництва - якось іншим разом.

===«Директива по общему каталогу сортов сельскохозяйственных видов растений»

"Загальний каталог сортів" стосується виключно країн-членів ЄС. Угодою по рослинам передбачене лише одне - захист прав власників патентів.
Я вже промовчу про віднесення телячої вирізки до рослин - у автора запалення брехні перейшло в критичну фазу.

===не отыскать продукты с привычным уже штампом «Без ГМО». Рекомендации Еврокомиссии гарантируют «сосуществование

Хвороба мозку автора доходить до ракової стадії - гарантії співіснування чомусь ув'язані з відсутністю співіснування в попередній фразі.

===В тендерах на снабжение силовых структур обязательно участие фирм из ЕС.

Звісно, нічого подібного в угоді нема. Більше того, там є таке: "Жодне з положень цієї Угоди не можна тлумачити як таке, що не дозволяє будь-якій Стороні вживати будь-які із вказаних нижче заходів,
які ця Сторона вважає необхідними для захисту принципових інтересів власної безпеки і пов’язані із виробництвом зброї".(с)стаття 143 Угоди

=== предусматривает ликвидацию государственного статуса «Укрзалізниці»

Стаття 136 угоди передбачає, що питання транспорту будуть визначені "в майбутньому" додатковими угодами. Крапка. Вся інша маячня - плід хворої уяви автора.
Імплементація директиви 91/440, яка є в переліку, стосується не "ліквідації державного статусу", а ліквідації монопольного статусу "Укрзалізниці". Одним з ознак є доступ на залізничні шляхи приватних потягів - як це вже зроблено в тій же Росії. Всі інші питання стосуються безпеки - приведення до ладу теорії та практики перевезень, ліцензування, перевірок і всього іншого. Одним словом - наведення порядку.

===И у всех далеко не по одной колесной паре!

Хворий мозок автора не в змозі, вочевидь, усвідомити таку просту штуку, як наявність в "клятій Європі" аж трьох стандартів колій - більш розповсюджена "європейська" в 1435 мм, унікальна "іберійська" в 1676 мм в Іспанії та Португалії, та "російська" двох типів - на 1524 мм в Фінляндії і Естонії та на 1520 мм в Латвії і Литві. І всі спокійно співіснують в рамках чинних директив ЄС, які авторові не прийшло в голову відкрити.

===некогда процветающий Евросоюз, по признанию спикера Европарламента Мартина Шульца, уже год как является банкротом

Фраза Шульца, на яку із задоволенням самозадовільняються руспати, була всього-лише дипломатичним ходом в боротьбі за прийняття довгострокового бюджету. Гадаю, він сам досі не в курсі, що вона стала медом на душу тих, хто не хоче розбиратись в економіці ЄС, але залюбки потішиться з хоч якихось "поганих" новин.

===добивая украинскую швейную промышленность

Чергова страшилка, вочевидь розрахована на росіян.
Насправді українська легкова промисловість давно або померла (в радянському її варіанті), або шиє "на експорт", оскільки ціна її речей мало співмірна з гаманцями пересічного українця, котрий вдягається в індонезійські джинси. Таким чином обом її варіантам секонд-хенд ніяк не загрожує.

===В течение 4-5 лет

Брехня - найшвидші норми пропонується задіяти вже з першого січня 2015 року, а найдовші розраховані на вісім років і більше.

===весь корпус европейских стандартов в качестве национальных Это более 20 тыс. стандартов – от расположения лампочек, розеток, вида дорожных знаков и «зебр» на переходе до шага резьбы гаек и болтов.

Знову ж таки брехня.
Норми, які потрібно прийняти, перелічені в додатках 27-43 до Угоди.
Кожен бажаючий може перевірити, наскільки далеко зайшла маячня автора.
Відповідно фрази типу "ни одно украинское предприятие не сможет поставлять продукцию в Таможенный союз" - повний ідіотизм. Ну, звісно, якщо він не враховує такий бар'єр, як Омельченко - коли канцерогени знаходять навіть в какао, то з такою країною в принципі торгувати не хочеться.

===«Директива по структуре требований дизайна в соответствии с экологическими принципами регулирования энергии при использовании материалов. В соответствии с ней украинский кирпич ценой

Норми екодизайну стосуються:
- режиму "стендбай" у побутової та офісної техніки
- флуоресцентних та побутових ламп
- декодерів для ТБ
(с)додаток 27 "Енергетична ефективність"
Все. Крапка. Хворі фантазії про виробництво цегли можна віднести хіба що на русоімперастність мозку автора.

===ни слова

о регламенте работы надгосударственных органов

Воно й логічно - жодного "наддержавного" органу в Угоді не існує.
Є рада асоціації, але вона жодним чином не наддержавна, це все ж таки не Митний Союз.

===оспорить выводы «европейских братьев» Украина не имеет права, ибо, согласно статье 475

Очевидна дурня.
По-перше оскарження і вирішення суперечок - це вагомий розділ 14, в якому передбачені навіть такі штуки, як посередництво і третейська група.
По-друге - стаття 475 стосується моніторингу змін законодавства.
По-третє - таких слів в ній нема. Оскільки стаття стосується моніторингу імплементації законодавства та винесенню рекомендацій щодо нього, якихось суперечок тут в принципі бути не може.

===приведет все законодательство в соответствие с юридическими актами ЕС любой вновь принятый документ должен быть немедленно имплементирован

Яскравий приклад брехні в кожному слові.
По-перше Угодою чітко прописуються сфери, в яких законодавство має бути узгоджене. Нічого більше того, тим паче нічого про майбутні акти, там нема ні слова. З огляду на конкретику розглянутих питань тема узгодження законодавства прописана окремо в кожному розділі, окремо по кожній темі Угоди.
По-друге - проекту узгодження законодавства України з європейським через місяць виповниться 10 років. (Про Загальнодержавну програму адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу: Верховна Рада України; Закон, Програма, Перелік від 18.03.2004 № 1629-IV)
По-третє - узгодження не означає "копіювання". Узгодження - це приведення двох законодавств до єдиних термінів та принципів, щоб два закони, наприклад, розуміли під терміном "фізична особа" одне й те саме. А що вже ця фізична особа матиме в кожному законодавстві - то персональна справа кожного законодавства.

===одна сторона наделяется исключительно правами, а другая – только обязательствами

Те, що ЄС має за Угодою хоча б і такі зобов'язання, як обнулення мит - це ми тихо пропустили.

Одним словом - типовий набір російської брехні. Судячи по всьому - ноги ростуть з "Українського вибору".

Виправляйте, якщо де помилився.

Profile

pskoryk: (Default)
pskoryk

March 2014

S M T W T F S
      1
2345678
9101112131415
1617181920 2122
23242526272829
3031     

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 26th, 2017 12:03 am
Powered by Dreamwidth Studios